CiMS  |  CiMS energo  |  FišerZC  |  ZLT servis  |  Las Plasy  |  AgroRašelina

Závody

Moderní výrobní závod v Soběslavi je v provozu od roku 2003. Byl navržen podle dlouholetých zkušeností našich odběratelů, zahradníků, školkařů, zahrádkářů, zelinářů, lesníků, obchodníků a odborných pracovníků z oboru rašelinářství. Výsledkem je počítačem řízená a kontrolovaná technologie pro kontinuální výrobu a balení rašelin, substrátů, zahradnických zemin i mulčovací kůry. Technologie také umožňuje postupně zvyšovat podíl doplňkových, obnovitelných hmot, při respektování požadavků jednotlivých druhů rostlin na pěstební substráty.

Celý výrobní proces dávkování, drcení, třídění, míchání, balení, paletizace i ovíjení je plně automatizován a obsluha plní pouze kontrolní funkci.

Touto investicí se zpracování rašelin ve společnosti Rašelina a.s. zařadilo mezi předstihové evropské technologie.

Nový velkokapacitní sklad balených výrobků přímo navazuje na výstup z technologických linek a umožňuje plynulou nakládku zboží podle jednotlivých zakázek a rychlé odbavení kamiónů.

Výhodná poloha závodu u budoucí dálnice Praha - České Budějovice - Linz bude v budoucnu šetřit dopravní náklady vstupů i náklady na dopravu hotových výrobků k zákazníkům.

Řidiči kamiónů, kteří opouští výrobní závod mají možnost nakoupit motorovou naftu za výhodných podmínek u nové podnikové čerpací stanice.

Součástí závodu je nová podniková prodejna, která nabízí veškeré výrobky společnosti Rašelina a.s. i širokou škálu výrobků pro pěstování a zahradu.

Nový závod je garancí kvality i dlouhodobé perspektivy dodávek našich výrobků, která je měřena efektivností a spokojeností pěstitelů.

Další závody


Farma Hořice Závod Hranice


Závod Příraz Závod Světlík